pocięty
maszyny_05
kliknij aby powiekszyć
Linia do łączenia drewna wzdłuż 4,5m
Linia do łączenia drewna wzdłuż 4,5m

Prasa FC-10PZ4,5/2

Dane
Wartości
Szerokość deski klejonej
25 - 160 mm
Grubość deski klejonej
25 - 70 mm
Długość gotowej deski
4550 mm
Siłownik hydrauliczny
fi 100 mm
Silnik agregatu
3 kW / 1500 obr/min
Piła odcinająca
fi 400 mm
Silnik piły
3,5 kW

Prasa do łączenia drewna wzdłuż FC-10 PZ6/2 przeznaczona jest wyłącznie do ściskania, w celu trwałego sklejenia, drewnianych elementów typu deska, listwa z naciętym na końcach i powleczonymi klejem mikrowczepami.

Charakterystyka :
- Linia produkcyjna o najwyższej wydajności,
- agregaty robocze o dużych mocach,
- wysokie posuwy robocze,
- przyśpieszone ruchy manipulacyjne przekładają się na wysokie osiągi. W zależności od zakładanej wydajności w cięg wbudowywane są dodatkowe przenośniki buforujące, które przyśpieszają proces produkcyjny,

Działanie:
Przygotowane odcinki desek, położone na taśmę stołu sczepiającego transportowane są szybko w kierunku walców. Walce wymuszają wolniejszy ruch, wobec czego nadjeżdżające szybko na taśmie deski wbijają się końcami jedna w drugą i tworzą jadącą wolniej wstęgę. Walce przepychają ją pod dociskaną pneumatycznie łapą i wsuwają w tunel prasy. W skutek oporu łapy zestaw sczepionych desek jest wstępnie „ubity”. Po wypełnieniu tunelu na całą długość piła przecina nadmiar. Następuje przeładowanie zestawu na łoże prasy. W czasie przeznaczonym na ładowanie siłownik hydrauliczny prasuje zestaw wzdłuż. Po zakończeniu ściskania deska jest wyrzucana w poprzek ze stołu.UWAGA!!!
Zakup narzędzi leży po stronie kupującego.

stat4u
Copyright © 2009 studioPLANET.pl // All rights reserved.